Test digitálních fotoaparátů 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2006

Rozhodli jste se pořídit si digitální fotoaparát? Tyto přístroje se neustále vyvíjejí. Víte o nich dostatek objektivních informací? Jen tak můžete koupit přístroj, se kterým budete skutečně spokojeni. Náš test vám v tom pomůže.

Co zjistil náš test o digitálních fotoaparátech?

 
Digitální fotopřístroje: Pořizuje si je stále více lidí. Můžete si je zakoupit v kamenných obchodech, ale i v e-shopech. V nich patří mezi nejprodávanější zboží. 
 
Kvalita obrazu: A jak je to s kvalitou zvuku u digitálních fotoaparátů? U námi testovaných modelů tato vlastnost dopadla dobře. Pouze jeden digitální fotoaparát má nedostatečnou kvalitu obrazu. U ostatních se setkáme minimálně s průměrnou kvalitou.
 
Cena digitálních fotopřístrojů: Příznivé je, že ceny digitálních fotoaparátů klesají. V minulém roce klesly o pětinu a i letos je očekáván další pokles cen, a to zhruba o desetinu. Díky tomu dochází k vytěsňování klasických přístrojů na kinofilm.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování digitálních fotoaparátů. Jaká je jich kvalita, cena a jaké modely jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - fotoaparáty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Starší testy fotoaparátů (357 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit