Test digitálních fotopřístrojů 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2006

Digitální fotopřístroje jsou čím dál oblíbenější. Navíc se dnes dají sehnat již za příznivou cenu. Jsou levnější digitální fotoaparátu kvalitní? Poradíme vám, jaký přístroj bude vyhovovat vašim požadavkům.

Co zjistil náš test o digitálních fotopřístrojích?

Trendy u současných digitálních fotoaparátů: Digitální fotoaparáty se mění. Dnešní přístroje už mají stabilizátory obrazu i u nejmenších kompaktů, zvyšuje se rozlišení snímacích prvků, objevuje se bezdrátová komunikace Wi-Fi atd.

Stabilizátor obrazu: Chcete mí u fotoaparátu kvalitní stabilizátor obrazu? Dnes je tato funkce řešena třemi různými způsoby. Který je nejlepší a jak je to se stabilizátory u konkrétních výrobků? Jaké jsou ještě technologie snižující nebezpečí rozhýbání?

Naše testování: V přehledné tabulce vám u jednotlivých fotopřístrojů prozradíme cenu, celkový počet obrazových bodů, neinterpolované rozlišení, snímací čip, ohniskovou vzdálenost objektivu, světelnost objektivu, digitální zoom, citlivost, programy, automatické nastavení, rozsah závěrky, video, ukládání souborů, typ paměti, vystup PC/TV, nabíjení, rozměry a hmotnost.

TEST je tu pro vás. Tentokrát se zaměřujeme na digitální fotopřístroje. Také přemýšlíte o jeho koupi? Předplaťte si náš test a inspirujte se srovnáním jednotlivých modelů. Vyberte si správně.


Testované výrobky - fotoaparáty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Starší testy fotoaparátů (357 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit