Test digitálních fotoaparátů 2007

Publikováno v časopise 6/2007

Rozhodli jste se pořídit si digitální fotoaparát? Pokud jste běžným uživatelem a nemáte velké nároky, je tento test určen právě vám. Poradíme vám, jaký fotoaparát si vybrat.

Co zjistil náš test o digitálních fotoaparátech?

Výběr fotoaparátů pro test: Zaměřili jsme se na fotoaparáty s automatickým nastavením určeným pro nenáročné uživatele. Cenové rozmezí testovaných přístrojů je od tří tisíc do jedenácti tisíc korun. Ceny se liší podle rozlišení a vybavení.

Rozlišení digitálních fotoaparátů: Jak je to s rozlišením? Nepočítejte s tím, že čím větší je rozlišení, tím vám vznikne lepší fotografie. Pro snadnější a efektivnější používání zvolte automat.

Porovnání kvality přístrojů: Zjistili jsme, že kvalita námi testovaných přístrojů se velmi liší. I přístroje se srovnatelným rozlišením jsou rozdílné ve kvalitě fotografií. Budete-li vždy spoléhat na osvědčenou značku, můžete narazit na problém.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na digitální fotoaparáty. Zkoumali jsme pro vás 14 produktů a víme, které jsou nejlepší a které mají nedostatky. Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - fotoaparáty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Starší testy fotoaparátů (357 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit