Časopis dTest

TESTY
Těžká volba?
Mezi nejprodávanější výrobky již delší dobu patří digitální fotopřístroje. Pravidelně přinášíme hodnocení výrobků, které se objevují na trhu. Tentokrát jsme vybrali jak ty, které zaujmou nízkou cenou, tak i ty, které se odlišují od průměru současně vyráběných typů.
Levným přístrojům se vyhněte
Výsledky testu domácích měřičů krevního tlaku německé spotřebitelské nadace vypovídají o skutečnosti, že i mezi přístroji, které lidé považují za velké pomocníky pro své zdraví a kterým věří, se vyskytují i nekvalitní výrobky. Ačkoliv většina z testovaných pravděpodobně není na českém trhu, přesto jsme test převzali; i kdyby posloužil pouze jako informace, splní svůj účel.
Otázka ceny?
Vyplatí se nákup DVD přehrávače, nebo je lepší si trochu připlatit za DVD rekordér bez pevného disku?

INFORMAČNÍ SERVIS
Špatná volba?
Přemýšlíte o plastice víček? Chcete si nechat vypnout kůži obličeje, čela a krku? Pokud ano, máme pro vás důležité upozornění: nepodceňte výběr odborníka! Obzvláště v plastické chirurgii platí: „Dvakrát měř a jednou řež“.
Neoprávněná reklamace?
S názorem, že za neoprávněnou reklamaci nemusíte nic platit, můžete narazit.

ZDRAVÍ
Funkční potraviny XXVI.

Plody subtropů a tropů (2. část)

SERIÁL
První prohrává

Víte, jak ze svého těla „svléknout“ kila? A dopouštíte se při tom smutných omylů? Odborníci radí, jak na to.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit