Časopis dTest

TESTY
Špatná zpráva o dětských židlích
Domácí úrazy představují nejčastější riziko pro děti předškolního věku; jedná se o 55 % všech dětských úrazů. Prevence sází na bezpečný nábytek, jenže: z patnácti testovaných jídelních vysokých židlí šest, včetně těch značkových, bylo nevyhovujících.
Každé vrtání chce tu svoji
Teoreticky je příklepová vrtačka univerzálním nástrojem, praxe spíše vypovídá o opaku. A protože každé vrtání chce své, přinášíme test příklepových vrtaček, vrtacích kladiv i akumulátorových vrtaček / šroubováků. Některé značky však nepotěšily.
Drahé nerovná se lepší
Dá se věřit šamponům, které slibují, že pomohou suchým, poškozeným a namáhaným vlasům? A jsou exkluzivní šampony, které se používají ve vlasových studiích lepší než ty značkové?

INFORMAČNÍ SERVIS
Chceš dodávat? Tak zaplať!
Vkročit do chrámu moderního konzumu je snadné, pro zákazníky. Dodavatelé už to tak jednoduché nemají. Nahlédneme do zákulisí hyper a supermarketů, kam zákazník nemá přístup.
Jak se stát bezdomovcem
Neuvěřitelný příběh o tom, jak rodina připravila svého invalidního příbuzného na vozíčku o trvalé bydliště a střechu nad hlavou a o tom, že dobří lidé stále ještě žijí.
Nejčastější dotazy na Evropské spotřebitelské centrum
Existuje v Rakousku lhůta na vyřízení spotřebitelské reklamace? Platí v zemích EU dvouletá záruční doba bez výhrad? Lze výrobky koupené v zahraničí reklamovat ve specializovaných obchodech téže značky u nás? Evropské spotřebitelské centrum zodpovídá nejčastější dotazy těch z vás, kteří nakupují v zahraničí.

ZDRAVÍ
Funkční potraviny XXVII.

V putování rostlinnou říší se zastavujeme u léčivých a kořeninových bylin.

SERIÁL
První prohrává

Tentokrát na téma cholesterol, jehož nebezpečí je mnohými stále podceňováno.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit