Test DVD rekordérů a přehrávačů 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2006

Díváte se rádi na filmy? Pak máte jistě doma DVD rekordér. Jaké jsou jeho kvality a co dnes umí? Kolik stojí a se kterým přístrojem budete opravdu spokojeni? Náš test vám poradí.

Co zjistil náš test o DVD rekordérech a přehrávačích?

Zkoušky DVD přehrávačů: Vizuální test u všech modelů dopadl velmi dobře. Horší výsledky byly zaznamenané v kategorii „obsluha a manipulace“. Jaké přístroje se vám budou hůře ovládat? S jakým přístrojem dostanete i přehledný manuál?

Testování rekordérů: Testy zjistily, že některé přístroje mají problémy i s přehráváním originálních DVD disků. Ani vlastní nahrávání nedopadlo u všech rekordéru dobře. A jak funguje rozdělení tzv. „kapitol“?

Možnosti editování u DVD rekordérů: Celkově je tato možnost velmi omezená. Nelze dosáhnout rozsáhlého editování při zachování dobré kvality. Pokud tuto vlastnost chcete, musíte sáhnout po DVD rekordérech s pevným diskem. Ty jsou však dražší.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na DVD rekordéry a přehrávače. Chystáte se pořídit si některý z uvedených přístrojů? Předplaťte si náš test a snadněji zjistíte, který je pro vás nejlepší.


Databáze testovaných výrobků

DVD rekordéry (98 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2009


Přihlásit