Časopis dTest

Prosincové vydání dTestu opět přináší várku zajímavých informací pro spotřebitele. Každý měsíc nabízíme test potravin, ani prosinec není výjimkou. Tentokrát jsme se zaměřili na obsah mykotoxinů v rozinkách a arašídech, v tradičních vánočních pochutinách. Druhý letošní test kombinovaných kočárků (trojkombinací nebo cestovních systémů) s výsledky 16 modelů opět ukázal na hříšníky, kteří porušují bezpečnostní požadavky normy. Pozor!

Vánoce jsou podle statistik hasičů obdobím s častějším vznikem požárů. Příčinou jsou nejrůznější vánoční ozdoby a dekorace s hořícími svíčkami. Ve srovnávacím testu opticko-kouřových požárních hlásičů si jistě vyberete toho nejlepšího ochránce pro váš dům nebo byt. Pro milovníky kávy, konkrétně espressa, jsme zařadili do předvánočního čísla test kávovarů.
Dozvíte se o výhodách automatických, pákových i populárních kapslových kávovarů.

Tablet může být zajímavým dárkem pod vánoční stromeček, v podrobném testu tabletů si můžete vybrat od menších 7palcových až po velké 11palcové modely.

Právnickou rubriku jsme věnovali aukčním portálům a ochraně kupujících. V rubrice finance srovnáváme spotřebitelské úvěry, které jsou v tomto ročním období poměrně hojně využívány pro zajištění "bohatého Ježíška". Základní pravidlo pro pořízení úvěru je, že půjčovat by si měl jen ten, kdo netrpí nouzí.

Prosincové vydání dTestu vychází 29. listopadu 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit