Časopis dTest

Listopadové vydání dTestu přináší tradičně pět testů, z nichž jeden se věnuje potravinám. Tentokrát jsme se podívali na zoubek jedlým tukům. Vysoký obsah zdraví škodlivých transmastných kyselin je problémem třetiny testovaných vzorků. A dále jsme zjistili, že některé z jedlých tuků byly vyrobeny z podřadných surovin a zastaralými technologiemi. Druhý letošní test dětských autosedaček s výsledky deseti modelů opět ukázal v několika případech rizikové chemické látky v potazích.

Vánoce se kvapem blíží a s ním přichází i čas nakupování dárků. Muži často pod stromečkem nacházejí nový holicí strojek, proto jsme pro vás připravili srovnávací test 16 elektrických holicích strojků. Mimochodem věděli jste, že pracovně se muži dělí na skupinu Braun a Philips? Novinky ze světa mobilních telefonů, vlajkové lodě největších rivalů (Samsung Galaxy S4 a iPhone 5s) a další najdete v novém testu chytrých mobilních telefonů. V pořadí poslední je test pyrolytických trub, které se dokážou samy vyčistit. Jestli je to mýtus, nebo skutečnost, to se dočtete v aktuálním čísle.

Právnickou rubriku jsme věnovali novému občanskému zákoníku a právu spotřebitelů při nákupu zboží přes e-shopy. V rubrice finance srovnáváme zaběhnuté mobilní operátory s novými virtuálními a radíme, jak správně postupovat při výběru tarifu. Pro porovnání nejvýhodnějších tarifů jsme využili našeho srovnávače mobilních tarifů.

Listopadové vydání dTestu vychází 31. října 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit