Časopis dTest

V prvním vydání dTestu roku 2014 opět najdete řadu zajímavých informací pro spotřebitele. V testu potravin jsme pokračovali v pátrání po transmastných kyselinách, tentokrát jsme si posvítili na hořické trubičky a oplatky. Naše zjištění opět nejsou zrovna pozitivní.

Přestože obliba chytrých telefonů stále roste a lidé je často využívají i jako gps navigace, klasickým navigacím do auta ještě neodzvonilo. Stále mají co nabídnout. Testovali jsme navigace s displejem od čtyř do sedmi palců. V dalším testu jsme se věnovali mikro hi-fi systémům, lidově řečeno malým věžím. Umí přehrávat hudbu z CD, USB, mobilních telefonů, domácí sítě, internetových rádiích a dalších zdrojů. Potěší dobrým zvukem a poměrně snadnou obsluhou.

Pro milovníky koktejlů a všelijakých míchaných nápojů jsme do lednového vydání zařadili test stolních mixérů. Na rozdíl od kuchyňských robotů nebo ručních (tyčových) mixérů nejsou natolik univerzální, ačkoliv se tak některé tváří. Pokud jste si dali novoroční předsevzetí, že letošní rok bude ve znamení důkladné a pravidelné péče o chrup, test elektrických zubních kartáčků vám přijde vhod. Nejen že v něm najdete klasický srovnávací test, ale dozvíte se i užitečné informace, jak si správně čistit zuby.

Právnickou rubriku jsme opět věnovali problematice nového občanského zákoníku, tentokrát tématu změny v úpravě obchodních podmínek, u formulářových smluv nebo smluvních pokut. Rok 2014 by měl být podle dodavatelů elektrické energie pro spotřebitele příjemnější, protože se chystá zlevňování. Více se dočtete v pravidelné rubrice Finance.

Lednové vydání dTestu vychází 3. ledna 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit