Časopis dTest

Říjnové vydání dTestu nabízí užitečný test zimních pneumatik, jejichž nazutí se kvapem blíží. Je dobré koupit ty kvalitní včas, dokud ještě v obchodech jsou. Dozvíte se, že opravdu univerzální jsou jen některé a varujeme i před zcela nevyhovujícími typy. Berete-li toto téma jako ryze mužské, pak máme něco i pro ženy – test dámských punčochových kalhot neboli silonek. Zjistili jsme, že udávané označení síly použitého vlákna (DEN) většinou neodpovídá skutečnosti.

Zajímavé výsledky má i potravinový test dušené vepřové šunky. Pokud jste čekali, že ta s označením „dětská“ bude dietnější než jiné, budete asi překvapeni. Testovali jsme čtyři šunky výběrové a 12 výrobků nejvyšší jakosti. Některé z nich obsahovaly mnohem méně masa, než kolik ho deklarovaly na obalech. Test pracích prostředků na vlnu a jemné prádlo popíše boj mezi snahou vyprat a nepoškodit. A nabízíme také rozsáhlý test multifunkčních tiskáren, který zahrnuje 17 inkoustových, deset laserových černobílých a pět laserových barevných modelů.

Právnickou rubriku jsme věnovali časté spotřebitelské otázce: převzít, či nepřevzít? A naši právníci také upozorňují, že některé výpovědi smluv o stavebním spoření můžou být neplatné. I o úvěrech na bydlení píšeme, především v souvislosti s novým růstem sazeb hypoték.

Říjnové vydání dTestu vychází 26. září 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit