Test MP3 přehrávačů 2007

Publikováno v časopise 3/2007

Rozhodli jste se pro koupi MP3 přehrávače? Co byste o nich měli vědět? Testovali jsme pro vás 18 přístrojů v cenovém rozpětí od 1 500 do 14 000 Kč.

Co zjistil náš test o MP3 přehrávačích?

Ne všechny potěší: Je třeba si uvědomit, že velikost a cena nejsou jediné aspekty, v kterých se MP3 přehrávače liší. Některé modely mají nedostatky v ovládání, jiné dokonce nedostatečnou ochranu proti sluchu. Není jednoduché vybrat vhodný přehrávač. Nechte si poradit.

Paměť MP3 přehrávačů: Data můžete ukládat na flash disk nebo na vestavěný hard disk. Flash disk má omezenou kapacitu. Kolik skladeb se vám na něj vejde? Které přístroje jsou na tom nejlépe?

Kompatibilita MP3 přehrávačů: Některé audio formáty nejsou kompatibilní s přehrávačem. Proto můžete mít problémy se stahováním hudby, i když využíváte portálů pro legální stahování.

Zvuk a video MP3 přehrávačů: Zvuk je různý. Ovlivňují ho především sluchátka. Ovšem ty kvalitní nejsou většinou součástí vybavení MP3 přehrávačů. Z našich testovaných přístrojů jich 11 dokáže přehrát audiozáznamy. Kvalita obrazu záleží na rozlišení a velikosti displeje.

Výdrž MP3 přehrávače: V našem testu byl i přístroj, který vydržel hrát 37 hodin. Celkově jsou mezi jednotlivými modely velké rozdíly.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na MP3 přehrávače. Udělali jsme průřez aktuální nabídkou trhu a podrobili jsme je testování. Které jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače starší (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Přihlásit