Test MP3 přehrávačů 2007

Publikováno v časopise 10/2007

Chcete si pořídit hudební přehrávač kapesního formátu? Testovali jsme pro vás 19 přístrojů a jen sedm z jich je dobrých. Které se vám budou hodit na cesty a které příliš neoceníte?

Co zjistil náš test o MP3 přehrávačích malého formátu?

Kvalita zvuku: O kvalitě zvuku rozhodují dodávaná sluchátka. Vyberete-li si kvalitní, dočkáte se výborného zvuku u všech přístrojů.

Vlastnosti paměti: Většina MP3 přehrávačů ukládá hudbu na flash. Můžete tak s přístroji běhat i skákat, protože se při otřesech nepoškodí. A jaká je velikost paměti námi testovaných modelů?

Formáty: Při výběrů MP3 přehrávače se zajímejte o formáty. Mnohé jsou s ochranou proti kopírování. Co dokáží konkrétní přístroje přehrát?

Provozní doba a výměna baterie: Určitě také chcete, aby váš přehrávač vydržel co nejdéle. Víme, který přístroje mají velkou výdrž. A jak je to s výměnou baterií? Baterie jsou většinou pevně zabudované do přehrávačů a výměna není možná, takže pokud vám baterie odejde, ve většině případů si budete muset koupit nový MP3 přehrávač.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na kapesní MP3 přehrávače. Jaké jsou jeho vlastnosti? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače starší (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Přihlásit