Test MP3 přehrávačů 2006

Publikováno v časopise 9/2006

Chcete si pustit hudbu přímo do vašich uší? Dříve jsme k těmto účelům používali walkman či discman. To už je minulostí. V současné době jsou velmi populární MP3 přehrávače. Vyberte si ho i vy. Poradíme vám, jaké jsou nejlepší.

Co zjistil náš test o MP3 přehrávačích?

 
O MP3 přehrávačích: Výhodu MP3 přehrávačů je, že jsou malé, lehké a kompaktní. Můžete si poslechnout velké množství hudby bez toho, abyste měli u sebe mnoho cédéček či kazet.
 
Naše testování: Testovali jsme pro vás 18 přehrávačů. Zaměřili jsme se na obyčejnější přístroje, ale i na poslední výkřiky techniky. Ne všechny vychytávky u MP3 skutečně oceníte.
 
Funkce MP3 přehrávačů: Než přistoupíte k výběru konkrétního modelu, měli byste si rozmyslet, jaké funkce by měla vaše MP3 mít. Zaměřte se především na její kapacitu. Ta se u jednotlivých přístrojů diametrálně liší. 
 
Další vlastnosti: MP3 přehrávačů: MP3 přehrávače si uživatelé vybírají i podle designu. Mnohdy je ale na úkor praktičnosti. Dejte si také pozor na přístroje, které hrají příliš hlasitě a mohou tak poškozovat váš sluch. 
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na testování MP3 přehrávačů. Jaké jsou jejich vlastnosti a s jakým přístrojem budete nejvíce spokojeni? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače starší (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Přihlásit