Test MP3 a MP4 přehrávačů 2008

Publikováno v časopise 12/2008

Multimediální přehrávače jsou stále kvalitnější. Nabízí vám hudbu, film, video, internet...To vše se vejde do malé krabičky, která vydrží bez nabíjení mnohdy i několik hodin. Jaké MP3 a MP4 přehrávače jsou nejlepší? Zaměřili jsme se na ně.

Co zjistil náš test o MP3 a MP4 přehrávačích?


Zaměřeno na hudbu: Většinou si pořizujeme multimediální přehrávače kvůli hudbě. Proto jsme zkoumali kromě jiného i sluchátka dodávané s přístroji. Ty mají velký vliv na kvalitu hudby. Zjistili jsme, že mizerná sluchátka jsou i u nejdražších přístrojů. U kterých konkrétně?

Kvalita videa: Možnost videa je lákavá. Stačí vám však velikost displeje? Spíše než na dlouhé filmy je přehrávač vhodný na krátké videoklipy. Avšak nejen velikost displeje ovlivňuje kvalitu obrazu.

Ovládání a přenosnost: Nevyznáte se příliš v nových technologiích? Pak oceníte, když bude ovládání jednoduché a intuitivní. I na tento aspekt se náš test zaměřil. Důležitá je i jejich přenosnost. Proto jsme zkoumali odolnost, kompaktní velikost, výdrž bez nutnosti dobíjení atd.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali MP3 a MP4 přehrávače. Jak konkrétní výrobky obstály? Předplaťte si náš test a budete vědět více.
 


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače starší (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Přihlásit