Test nočních krémů proti vráskám 2007

Publikováno v časopise 5/2007

Chcete také potlačit projevy stáří? Trh vám nabízí celou řadu nočních krémů proti vráskám. Jak je to s jejich účinky? Skutečně vám navrátí mládí? Testovali jsme pro vás 15 produktů.

Co zjistil náš test o nočních krémech proti vráskám?

Zkoušky německé spotřebitelské nadace: Noční krémy proti vráskám testovala také německá spotřebitelská nadace, která přišla na to, že nejlépe hodnocenými krémy nejsou ty, které patří mezi ty drahé, ale přípravky z drogérií a supermarketů.

Účinky proti vráskám: Drahé výrobky slibují téměř zázraky. Proto mnoho žen nad třicítku po nich sahají, i když za ně zaplatí hodně peněz. Jenže výsledky se nedostavují. Prokázalo se, že kdyby si koupily emulzi bez účinných látek proti stárnutí pokožky, byl by efekt větší. I dobré noční krémy zlepší vzhled pleti pouze přechodně, a to nanejvýš o setinky milimetru.

Naše testování: Krémy jsme testovali na třiceti dobrovolnicích, které nevěděly, jaká značka krému se testuje. Krémy jsme hodnotily i podle subjektivního dojmu těchto dobrovolnic.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na noční krémy proti vráskám. Co od nich můžete očekávat a které jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - noční krémy proti vráskám (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Noční krémy proti vráskám (15 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2007


Přihlásit