Test očních krémů proti vráskám 2007

Publikováno v časopise 7/2007

Mnohé oční krémy proti vráskám nám slibují zázraky. Jak je to s jejich skutečnou účinností? Testovali jsme 11 produktů a přinášíme vám výsledky.

Co zjistil náš test o očních krémech proti vráskám?

Oční krémy proti vráskám: Informace na obalech očních krémů nám často slibují vyhlazení výrazných vrásek, okamžitý efekt atd. I když mnohé krémy účinné jsou, zázraky nečekejte.

Naše tetování: Testovali jsme přípravky v cenové relaci od 100 - 1 500 Kč. Zkoumaný vzorek tvořilo 30 žen, které používaly krémy po dobu čtyř týdnů, a to ráno i večer. Před testem prošly vyšetřením pleti, které provedl zkušený dermatolog. Jak jednotlivé výrobky dopadly?

Snášenlivost očních krémů: Dobrovolnice hodnotily konzistenci, aplikaci, subjektivní pocity na pokožce a další aspekty. Nejlépe dopadla kategorie snášenlivosti. Oční krémy respondentky nedráždily.

Konzervační látky: Soustředili jsme se i na mikrobiologii krémů. Jen jeden přípravek nedopadl dobře. Ostatní chrání před zkažením použité konzervační přípravky.

Ochrana před sluncem: Můžete si v nabídce vybrat i oční krém proti vráskám , který zároveň chrání před slunečním zářením.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na oční krémy proti vráskám. Pomohou vám? Které přípravky jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - oční krémy proti vráskám (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Oční krémy proti vráskám (11 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2007


Přihlásit