Test krémů na ruce 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 10/2010

Máte suchou pokožku na rukou či děláte činnosti, při kterých je pokožka vašich rukou namáhaná? Pak jistě používáte různé krémy. Které vám na jemné ruce pomohou nejvíce? Víme to…

 

Co zjistil náš test o krémech na ruce?

Hydratační schopnost krémů: V našem testu jsme se zaměřili na hydratační schopnost krémů. U testovaných osob jsme ji sledovali po dobu dvou týdnů. Suchou pokožku jsme simulovali tak, že se respondenti myli třikrát denně mýdlových roztokem, který vysušuje.  
 
Celkový vliv krémů na pokožku rukou: Testovali jsme pro vás devět produktů. Každý z nich vyzkoušelo 30 respondentů, kteří zaznamenávali své pocity z krému. Snažili jsme se o co největší objektivitu testu. Jaké výrobky dopadly nejlépe?
 
Výsledky testování: V našem testu obstály všechny výrobky, ovšem některé na tom byly hůře, jiné lépe. Jsou hutnější krémy vždy vhodné na velmi suché ruce? A co tradiční indulona? Všeobecně je oblíbená, ale v testu nedopadla nejlépe... 
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme pro vás testovali krémy na ruce. Které jsou nejlepší a které budou skutečně prospívat vašim jemným rukám? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - krémy na ruce (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Krémy na ruce (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2010


Přihlásit