Aktivní dovolená

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2023 Obsah záříjového dTestu

UŽITEČNÉ TESTY

 

Zpět na hlavní stranu speciálu

Test sportovních kamer 2013

Jsou malé, odolné a snadno je umístíte třeba na cyklistickou přilbu nebo řídítka motocyklu. Akční neboli sportovní kamery jsou navrženy do náročných podmínek a řada z nich snese i pobyt hluboko pod mořskou hladinou. Pokud patříte mezi aktivní jedince a rádi sportujete, dost možná vás nadchnou. Běžné uživatele však mohou jejich zjevné nedostatky odradit. Do testu jsme vybrali 12 modelů a porovnali kvalitu videozáznamu, snadnost obsluhy i bytelnost.

celý článek

Test zámků na kola 2013

Potřeba ochránit své kolo se zvyšuje se stoupající pořizovací cenou a také v místech, kde opakovaně dochází k jejich krádežím. Vyzkoušeli jsme proto všechny dostupné typy zámků na kolo – podkovy, obrněné zámky, skládací zámky, řetězy a spirály, abychom zjistili, jakou míru ochrany poskytují. Výsledek? Ty nejbytelnější zloděje alespoň pořádně zdrží.

celý článek

Test cyklistických přileb 2012

Renomovaná značka ani vysoká cena nezaručí, že cyklistická přilba dobře ochrání v případě nehody. Některé modely špatně tlumí náraz nebo nedrží na hlavě. K pohodlnému nošení nepřispívá špatné větrání. Náš test ukázal, které přilby jsou bezpečné a kterým je naopak dobré se obloukem vyhnout.

celý článek

Test běžeckých bund 2012

Chystáte-li se vybavit kvalitní běžeckou bundou, jistě chcete, aby vás ochránila proti větru i dešti a nabídla vám určitý komfort. Testovali jsme běžecké bundy a už v úvodu vám prozradíme, že ne vždy cena či značka rozhodovala o kvalitě výrobku.

celý článek

Test trekingové obuvi 2012

Splňuje trekingová obuv to, co od ní očekáváme - tedy pohodlnost, funkčnost a výdrž? Ne všechny modely. Náš test ukázal, že se opět nemůžeme řídit jen cenou. Modely, které v testu dopadly nejhůře, patří mezi nejdražší.

celý článek

Test vodotěsných obalů na mobily 2012

Vodotěsné obaly na mobilní telefony budou zajímat především vodáky, ale nejen ty. K tomu, aby jste svůj telefon vystavili potenciálně zničujícímu kontaktu s vodou, mnohdy stačí málo. Vhodné vodotěsné pouzdro před nežádoucími účinky vody ochrání.

celý článek
 

Zpět na hlavní stranu speciálu

Přihlásit