Test běžeckých bund 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 10/2012

Chystáte-li se vybavit kvalitní běžeckou bundou, jistě chcete, aby vás ochránila proti větru i dešti a nabídla vám určitý komfort. Testovali jsme běžecké bundy a už v úvodu vám prozradíme, že ne vždy cena či značka rozhodovala o kvalitě výrobku.

Co zjistil dTest o běžeckých bundách?

 
Běžecká bunda: Kvalitní běžecká bunda by měla především ochránit proti nepřízni počasí a odvádět pot. Těchto vlastností se dosahuje vhodným střihem a použitím funkčních materiálů. Testovali jsme různé typy běžeckých bund ve spolupráci s kolegy ze Švédska.
 
Kvalita použitých materiálů: Materiály jsou různé. Kvalitní materiál musí být pevný, pružný, odolný a neomezovat běžce v pohybu. Tyto vlastnosti jsme u běžeckých bund sledovali a zaměřili jsme se i na jejich stálobarevnost a další vlastnosti.
 
Naše hodnocení: Při testování jsme brali v potaz praktické zkoušky, funkční vlastnosti, kvalitu materiálů, označení a údržbu.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát svými výsledky zaujmeme běžce. Zkoumali jsme běžecké bundy. Které nejlépe splní vaše očekávání? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - běžecké bundy (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Běžecké bundy (13 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2012


Přihlásit