Test šamponů 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 3/2006

Reklamy jsou plné šamponů, které vám vytvoří hladký a lesklý povrch vlasů a vylepší všechny jejich vlastnosti. Jaká je skutečnost? Rozhoduje cena o kvalitě šamponů? Některé naše výsledky byly překvapivé.

Co zjistil náš test o šamponech?

Cena versus kvalita: Testovali jsme levnější i dražší šampony. Jak dopadly exkluzivní profesionální výrobky? Zklamaly nás. I když jsou drahé, nemají takový efekt, který slibují. Platíte tedy pouze za značku, nikoliv za kvalitu.

Šampony na poškozené vlasy: Soustředili jsme se i na testování suchých, poškozených a namáhaných vlasů. Zde byly výsledky povzbudivé. Většina těchto speciálních šamponů skutečně zlepšuje kvalitu vlasů. To se týká drahých exkluzivních šamponů, ale i těch levnějších.

Mytí vlasů: Chcete-li podpořit kvalitu svých vlasů, je důležité si vybrat správný šampon. Nutné je také držet se určitých pravidel při mytí vlasů, např. kvalitní a dlouhé oplachování, šetrné sušení vlasů, používání kondicionéru atd.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na šampony a jejich kvalitu. Jaké výrobky jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - šampony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Šampony pro intenzivní péči 2006 (13 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2006


Přihlásit