Test omlazujících krémů na ruce 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 9/2009

Ruce jsou naší vizitkou. Proto je důležité o ně pečovat, a to už od mladistvého věku. Zpomalte i vy proces stárnutí. Jaké máme omlazující krémy na ruce? Je jich celá řada a jsou v různých cenových relacích. Zjistili jsme pro vás jejich kvalitu.

Co zjistil náš test o omlazujících krémech na ruce?


Stařecké skvrny: Stařecké skvrny se nejčastěji objevují mezi 50. a 60. rokem života, ovšem mohou se začít tvořit i dříve. Zapříčiňuje je hromadění pigmentu lipofuscinu a nemusíme si říkat, že to vůbec nevypadá hezky. Potlačte příčiny jejich vzniku vhodným krémem, ale i zdravou výživou.

Účinky omlazujících krémů: Dokáží si omlazující krémy skutečně poradit se stařeckými skvrnami? Náš test probíhal čtvrt roku. Kolik přípravků myslíte, že uspělo? My to víme. Zaměřili jsme se také na ochranný faktor a jeho porovnání se sliby výrobců.

Který omlazující krém zvolit: Musíte si skutečně koupit drahé krémy, aby vaše ruce měly stále mladistvý vzhled? Je pravda, že tyto krémy nejsou nikterak levné. Výrobky s obsahem 100 ml mají však velké cenové rozpětí - od sto korun do více než tisíc korun. Kvalitní péči najdete i u těch levnějších. Ovšem jen u některých...

TEST je tu pro vás. Zaměřili jsme se na omlazující krémy na ruce. Skutečně budou vypadat mladší, nebo se z vás výrobci snaží jen vytáhnout peníze? Předplaťte si náš test a podělíme se s vámi o výsledky.


Databáze testovaných výrobků

Omlazující krémy na ruce 2009 (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2009


Přihlásit