Test DVD rekordérů s pevným diskem 2007

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2007

Moderní technologie jde stále kupředu. Ovšem zdá se, že ve světě DVD rekordéru se vývoj zastavil. Výrobky mají stále stejné výhody i slabiny jako před rokem či dvěma. Co jim chybí? V čem vynikají? Testovali jsme pro vás 11 přístrojů.

Co zjistil náš test o DVD rekordérech s pevným diskem?

Slabiny DVD rekordérů: Problémem DVD rekordérů je digitální výstup, který má pouze jeden námi testovaný výrobek. Ostatní mají pouze analogový tuner. Jak je to možné, když má být analogové vysílání v blízké době zcela nahrazené digitálním? Na co se soustředit, chcete-li vybrat ten nejlepší DVD rekordér, se kterým budete spokojeni?

Funkce DVD rekordérů: Co umí dnešní DVD rekordéry? Všechny výrobky vám odstraní reklamní bloky. Rozdíl je ale v tom, jak si s tím poradí. U některých to je na úkor kvality. Jak jsou na tom jednotlivé přístroje?

Foto, hudba a další: Ani s prezentací fotografií nemají DVD rekordéry potíže. Některé dokonce nevyžadují ani předchozí vypálení na CD či DVD. Čtou přímo z paměťových karet. S hudbou si přístroje poradí hůře. Některé modely se potýkají s rušivým zvukem.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na DVD rekordéry s pevným diskem. Jaká je jejich kvalita v současné době? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - DVD rekordéry (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

DVD rekordéry (98 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2009


Přihlásit