Test DVD rekordérů s pevným diskem 2006

Publikováno v časopise 10/2006

DVD rekordéry s pevným diskem jsou čím dál více oblíbené. Mají mnoho silných stránek, pro které je lidé volí. A co jejich slabiny? I ty jsme při testování DVD rekordérů objevili.

Co zjistil náš test o DVD rekordérech s pevným diskem?

 
O DVD rekordérech: Na těchto přístrojích oceníte jejich mnohostrannost. Nahrávají filmy, vypalují DVD, přehrávají hudbu, filmy, fotografie atd.
 
Slabiny DVD rekordérů: U některých DVD rekordérů jsme našli problém v podobě slabého příjmu a lehkého šumu. U kterých přístrojů se s tím setkáte? A mají DVD rekordéry i jiné nedostatky?
 
Kvalita versus délka záznamu: Je obtížné najít kompromis mezi délkou a kvalitou záznamu. S délkou záznamu totiž kvalita klesá. Kterým přístrojům se podařilo najít vyhovující kompromis? Některé modely nabízejí alternativní řešení.
 
Propojení rekordéru s televizí: Chcete-li propojit DVD rekordér s LCD obrazovkou či plazmovým monitorem, měl by mít televizor i rekordér digitální port. Jaké testované přístroje mají vyhovující výstup?
 
Spotřeba energie: Dbejte i na spotřebu proudu. Některé přístroje ji spotřebují opravdu hodně. Jsou však stroje, které jsou na energii poměrně nenáročné. Nezapomínejte, že elektřina není nejlevnější.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na DVD rekordéry s pevným diskem. Znáte jejich přednosti i nedostatky? Předplaťte si náš test a vyberte si model, se kterým budete spokojeni.

Databáze testovaných výrobků

DVD rekordéry (98 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2009


Přihlásit