Test kávovarů 2008

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2008

Chcete si pořídit plně automatický kávovar? Většina z nich vám udělá velmi kvalitní espreso. Jaký konkrétní kávovar si vybrat? Je lepší výrobek na kapsle či na kávová zrna?

Co zjistil náš test o kávovarech?


Kapsle jsou pohodlnější: Kávovar na porcovanou kávu je levnější než plně automatické přístroje. Káva z kapsle má však své četné výhody.Pořizovací cena těchto kapslí vás ale nepotěší. Který kávovar tedy zvolit?

Neopařte se: U některých přístrojů je zvýšené riziko opaření. To se vám můžete stát, pokud nedopatřením nastavíte páčku na horký nápoj a nedáte kapsli do nosníku. Dejte si pozor na tyto kávovary.

Plně automatický kávovar: Plně automatický kávovar je univerzální. Jaké konkrétní strojky jsou nejlepší a jaká je jejich cena?

Údržba kávovaru: Chcete-li, aby vám kávovar správně fungoval, je třeba se zaměřit na jeho kvalitní údržbu. Které přístroje se udržují snadno a u kterých můžete mít problém? Jak je udržovat? Dejte si také pozor na konstrukční prvky z niklu. Někteří lidé jsou na tento prvek alergičtí.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování kávovarů. Jsou lepší přístroje na kávová zrna či na kapsle? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - kávovary (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kávovary 2008 (17 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2008


Přihlásit