Test parních hrnců a trub 2007

Publikováno v časopise 4/2007

Vaření v páře je pro zdravou výživu to nejlepší. Rozhodli jste se i vy žít zdravě a hodláte si pořídit parní hrnec či troubu? Test vám poradí, jaký produkt zvolit.

Co zjistil náš test o parních hrncích a troubách?

Parní hrnce a trouby: Parní hrnce jsou na trhu už deset let. Bojíte se, že takto připravované jídlo není dobré? Testovali jsme ho a bylo chutné. Přesto se u nás tento způsob vaření příliš neuchytil.

Výhody a nevýhody parních hrnců: Oceníte, že jsou vyráběné jednoduché přístroje pro začátečníky, takže vám to půjde, i když s touto technologií nemáte zkušenosti. Příznivá je také cena a potěší vás i jejich skladnost. Nevýhodou některých modelů je nepohodlné plnění vodou a zhoršená manipulace se sběrnou nádobkou.

Pozor na návody: Neumíte-li vařit v parním hrnci či troubě, je zapotřebí návod. Jenže ty často bývají skoupé a nedozvíte se z nich to, co skutečně potřebujete.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na parní hrnce a trouby. Chcete si tyto výrobky pořídit i vy do své domácnosti? Co byste o nich měli vědět a jaké zvolit? Předplaťte si náš test a budete vědět více.
 


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Parní hrnce a trouby 2007 (15 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2007


Přihlásit