Test parních hrnců a trub 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2012

Chcete-li své potraviny tepelně připravovat šetrně a zdravě, je žádoucí pořídit si parní hrnec či parní troubu. Díky těmto pomůckám zachováte více vitamínu a minerálních látek než při klasickém vaření. Jak uspěly parní hrnce a trouby v našem testu?

Co zjistil dTest o parních hrncích a troubách?

 
Parní hrnce a trouby: dTest prokázal, že obecně parní hrnce a trouby jsou kvalitní a splňují to, co slibují a co od nich očekáváme. Rozdíly mezi jednotlivými přístroji jsou v ceně, která se liší podle značky, designu a možnosti zabudování do kuchyňské linky.
 
Vestavěné parní trouby: Vestavěné parní trouby jsou atraktivní, ale také o dost dražší. Přitom se nedá říci, že by byly výkonnější a dokonce nejsou ani praktičtější. Náročnější je i jejich údržba.
 
Naše hodnocení: Při testování parních hrnců a trub jsme se soustředili na vaření v páře, obsluhu, spotřebu elektrické energie a bezpečnost.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát pomůže všem, kteří chtějí žít zdravěji a uvažují o parním hrnci či troubě. Jaký model vám bude nejvíce vyhovovat? Předplaťte si dTest a budete vědět více.

Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Parní hrnce a trouby (15 výrobků)
poslední aktualizace: 8.2.2012


Přihlásit