Test DVD rekordérů s pevným diskem 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2009

DVD rekordéry se stávají běžnou součástí mnohých domácností a samozřejmě jsou už dnes vybavené tunerem, a tak si poradí i s digitálním vysíláním. Máte DVD rekordér doma, nebo se ho teprve chystáte koupit? TEST za vás otestoval 14 výrobků a známe jejich kvalitu.

Co zjistil náš test o DVD rekordérech?


DVD rekordéry: Testovali jsme pro vás rekordéry různých cenových relací, a to od cca 6 000,- do 20 000 Kč. Měli byste vědět, že dražší modely nemusí vždy znamenat větší kvalitu. Celkově je však kvalita DVD rekordérů slušná. Nahrávání je bez problémů, zvuk vynikající a potěší vás i kapacita pevného disku. Počítejte ale s tím, že některé výrobky mají své mouchy. Jaký DVD rekordér tedy vybrat?

Zastavení televizního vysílání: Funkce, kterou u DVD rekordéru rozhodně oceníte, je možnost zastavení televizního vysílání. Tato „vychytávka“ funguje pouze v případě, že do DVD rekordéru je zavedená anténa s příslušným signálem. DVD však má i další vymoženosti. TEST o funkcích u jednotlivých modelů ví více.

Režim nahrávání: Jaký optimální režim nahrávání zvolit? Poradíme vám.

 

Úspory energie: Volte DVD přehrávače, které jsou v režimu stand-by úsporné co se týče spotřeby energie. Vhodný je eko-režim, ale ten v sobě skrývá jednu záludnost. U kterých přístrojů se projevuje?

TEST je tu pro vás. Soustředili jsme se v něm na DVD rekordéry s pevným diskem. Testovali jsme 14 výrobků a máme pro vás výsledky. Předplaťte si náš test a budete je znát.


Testované výrobky - DVD rekordéry (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

DVD rekordéry (98 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2009


Přihlásit