Test dětských jízdních kol 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 3/2011

Už před třemi roky náš test upozornil na nedostatečnou bezpečnost dětských jízdních kol. Zjistili jsme však, že stále jsou v nabídce nebezpečná jízdní kola. Z dvanácti testovaných  kol nejsou dvě v pořádku. Která to jsou?

Co zjistil náš test o dětských jízdních kolech?

 
Dětská jízdní kola: Odhalili jsme, které firmy jsou nenapravitelné a neustále dodávají na trh nebezpečná dětská kola. Důležité je také nevybírat kolo bez dítěte. Dítě by si samo mělo zkusit účinnost brzd.
 
Naše testování: Při našem testování jízdních kol jsme se zaměřili především na jeho bezpečnost a další jízdní vlastnosti. A jak naše hodnocení dopadlo?
 
Předejděte problémům: Kupujete-li jízdní kolo, ověřte si základní parametry bezpečnosti. Kupujete-li jízdní kolo v e-shopu, ihned po přijetí zásilky ho vyzkoušejte. Můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Na našich webových stránkách naleznete vzor pro odstoupení od smlouvy.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se podívali na kvalitu dětských jízdních kol. Víte, na čem váš potomek jezdí? Předplaťte si náš časopis a budete vědět více o bezpečnosti dětských jízdních kol.

Testované výrobky - dětská kola (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Dětská kola (12 výrobků)
poslední aktualizace: 15.3.2011


Přihlásit