Test cestovních pojištění 2010

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2021 Obsah srpnového dTestu

Publikováno v časopise 5/2010

Chystáte se na cestu do zahraničí? Co si sbalit? Na co nezapomenout? Určitě se nezapomeňte nechat pojistit. Cestovní pojištění je velmi důležité, chcete-li prožít svou dovolenou v klidu a nevrátit se domů s dluhem. Test se tentokrát zaměřil na různá cestovní pojištění. Poradíme vám.

Co zjistil náš test o cestovním pojištění?


Úrazy v zahraničí vás přijdou draho: Stane-li se vám na dovolené úraz či budete-li muset platit jiné lékařské výdaje, počítejte s tím, že pokud nebudete pojištění, může se cifra vyšplhat i na desetitisíce eur. Předejděte tomu vhodným cestovním pojištěním.

Pojistěte si klid na cestách: Cestovní pojištění vám dnes nabízí téměř každá pojišťovna. Základní pojištění vás kryje před finančními škodami vyplývajících z úrazů či onemocnění v zahraničí. Můžete si většinou pořídit pojišťovací „balíček“, který vám nabízí různě komplexní služby cestovního pojištění. Vyberte si podle toho, co se na vás vztahuje či může vztahovat. Zajímavé je i „kombinované pojištění“. Nezapomeňte sledovat výši limitů. Mějte přehled. Náš test vám objasní tuto problematiku.   

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na cestovní pojištění. Předplaťte si náš test a nechte si poradit. Budete si tak moci vaší dovolenou užít naplno.Přihlásit