Finance: Cestovní pojištění

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2012

Vybrat vhodný pojišťovací produkt není bez široké znalosti této problematicky jednoduché. To se týká i cestovního pojištění. Je dobré si připlatit, nebo můžete i za nižší cenu získat kvalitní cestovní pojištění?

Co zjistil dTest o cestovním pojištění?

 
O cestovním pojištění: Chystáte-li se na dovolenou do zahraničí, mělo by být nedílnou součástí vaší přípravy zřízení cestovního pojištění. Důležité je, abyste měli přehled o tom, jaký produkt vás na cestě nejlépe ochrání. Můžete si cestovní pojištění zřídit online. 
 
Úskalí levných nabídek: Chcete na cestovním pojištění ušetřit? Nesnažte se o to za každou cenu. Většinou se vyplatí připlatit si více na cestovním pojištění a mít jistotu kvalitního pojišťovacího produktu, který vám v případě nesnází efektivně pomůže.
 
Co je ještě dobré vědět: Při výběru cestovního pojištění v balíčku si dejte pozor na to, jaké všechny služby jsou v něm obsažené. Jsou pro vaše účely komplexní? Možná je naopak balíček pro vás zbytečně obsáhlý. A jak je to s cestovním pojištěním dětí? Pojišťovny ho řeší různé. Která varianta bude pro vás nejvýhodnější?
 
dTest je tu pro vás. Nyní se zaměřujeme na všechny, kteří se chystají na dovolenou do zahraničí. Víte, jaké si zřídit cestovní pojištění? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.


Přihlásit