výběr pultového mrazáku

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,

chtěla bych si koupit pultový mrazák šířky cca 80 cm.

Nikde jsem nenašla informaci, který by byl nejvhodnější (spotřeba energie, skutečný výkon, dodržení teploty atd.).

Prosím o radu, který mrazák by byl v této kategorii nejlepší.

Děkuji
Eva

Doporučení časopisu dTest

Dobrý den,
test mrazáků v současné chvíli nepřipravujeme, nicméně při výběru se lze řídit informacemi z našeho testu chladniček. http://www.dtest.cz/clanek-818/kombinovane-chladnicky-kdyz-chladnicky-malo-chladi