Výběr automatické pračky

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, rozhoduji se pro nákup automatické pračky mezi těmito typy.
BOSCH WLF 20262BY
WHIRPOOL AWG 912D
ELEKTROLUX EWS 10410
Který typ by jste doporučili.
Děkuji za odppověď a hezký den
Pokorná

Doporučení časopisu dTest

Náš časopis TEST přináší poměrně často testy automatických praček. Nyní například jsme nakoupili další výrobky pro test, který budeme publikovat v prvním čtvrtletí příštího roku. Naší rolí je představit míru kvality výrobků, tedy dodat co nejvíce informací, aby se spotřebitelé dokázali orientovat v nabídce obchodů a měli ulehčen výběr. Jaký výrobek, když mají k dispozici objektivní a nezávislé informace, poté zvolí, je již pouze a jenom na nich. Nemůžeme Vám tedy říci, kupte to a to. Podívejte se do našich testů praček, porovnejte jednotlivé modely, přihlédněte k "Dobrým radám", které k testům připojujeme, a potom sama zvolte.