testovali jste jiz inhalatory?

Spotřebitelský dotaz

dobry den,
rada bych detem zakoupila inhalator, protoze mi casto nemocuji. ovsem nevim jaky a tak bych se chtela zeptat zda jste delali testy inhalatoru abych se mela od ceho odpichnout a udelat si nezavisly obraz o tom co je na trhu. pokud jste testy delali, navedte me kde je hledat. pod klicovym slovem inhalator mi nic nevyjizdi na strankach dtest.cz. dekuji za pomoc, L.Kadlecova

Doporučení časopisu dTest

Inhalátory jsme netestovali, takže nemůžeme poradit s jejich výběrem. Ale - nejdříve svůj úmysl zkonzultujte s odborným lékařem (krční, ušní, nosní), zda by inhalátor byl pro Vaše děti vhodný. Navíc mnozí lékaři inhalátory pro léčbu svých pacientů používají, takže by Váš lékař mohl i poradit značku.

Jsou-li Vaše děti často nemocné (onemocnění horních cest dýchacích), požádejte lékaře o provedení výtěrů (krk, nos), zda nejsou "hostiteli" bakterií, které tato onemocnění způsobují. Pokud ano, zkonzultujte s lékařem možnost léčby autovakcínou, která je k organismu šetrnější než antibiotika.