TEST LCD LED TV

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den
Rád bych se zeptal zdali již máte v plánu testy na novinky LCD LED TV a to hlavně samsung, philips, sharp.V případě že ano prosím o termín zveřejnění.Děkuji

Doporučení časopisu dTest

V roce 2010 samozřejmě opět poběží testy televizorů. Zda se v nich ale objeví všechny Vámi uváděné značky, nemůžeme zaručit. Termíny zveřejnění se budou odvíjet od toho, kdy budeme mít k dispozici laboratorní zprávy s výsledky zkoušek. Nic bližší Vám zatím nejsme schopni sdělit.