Test Blue-Ray přehrávačů

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, ve vašem testu blue-ray přehrávačů uvádíte u LG BD350, že nepodporuje přehrávání AVCHD. Zkoušel jsem to včera na prodejně a přehrávání fungovalo. Možná to bylo novějším firmware přehrávače na prodejně, nebo je taky možné, že jste pro test neměli dostatečně rychlý usb disk. Já jsem přehrával video z kamery Sony SR10 ve FullHD (soubor .m2ts) a fungovalo to bez problému. Soubory byly uložené na externím disku WD MyPassport 250GB. To mě také trochu překvapilo, protože ne všechny zařízení umějí přes usb napájet pevné disky.

Doporučení časopisu dTest

Rozpor mezi údaji uváděnými v tabulce a vámi uváděnou podporou AVCHD u přehrávače LG BD350 je daný aktualizací firmwaru.