školní aktovky

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda máte v plánu dělat zkoušky školních aktovek, převážně pro prvňáčky.

Děkuji
S pozdravem
M.Reková

Doporučení časopisu dTest

V nejbližší době nebudeme testovat školní aktovky a batohy. Ale pomocnou ruku podáváme. Podívejte se do sekce Děti - Infomateriály, kde naleznete nákupní průvodce zaměřeného přímo na aktovky a batohy. Budete-li se řídit našimi radami, sama v obchodech dokážete rozeznat výrobky kvalitní od těch nekvalitních. Pro jistotu ještě připojujeme odkaz

http://www.dtest.cz/nakupni-pruvodce-skolni-aktovky-a-skolni-batohy