Novy test videokamer

Spotřebitelský dotaz

Dobry den,
V poradne jste psali ze by mel byt novy test videokamer,chci se zeptat kdy bude zverejnen.Potrebuji koupit kameru kvuli narozeni ditete a celkem to specha.Ze starsiho testu uz se temer zadne kamery nedaji koupit (teda ty lepsi - krome sony,ale ta je moc draha) Psali jste tusim ze test bude publikovan tusim v rijnu.Muzete mi prosim upresnit datum zverejneni aspon na internetu?
Dekuji za odpoved

Doporučení časopisu dTest

Test videokamer se dokončuje. Zatím předběžně můžeme sdělit, že by jeho výsledky měly být publikovány buď v říjnovém, nebo v listopadovém vydání časopisu TEST. Časopis TEST zpravidla vychází kolem 15. dne toho kterého měsíce. Testy v něm publikované se postupně objevují i na našem webu www.dtest.cz, pokud jste ale naším předplatitelem, pravděpodobně budete mít test dříve, než na něj na webu přijde řada.