nespokojenost s navigací pro kamiony

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den. Koupil jsem si na vigaci pro kamiony zn. Actis 3. Navigace nedrží čas, tzn., že přikaždém zapnutí musím nastavit čas, ukazuje asi o 50 m později a stím mám problém na křižovatkách, které jsou těsně za sebou, nezná některé adresy, které mi jiná navigace najde, vede mě někdy do zákazu vjezdu, ukazuje abych se otočil na světelné 4-proudé světelné křižovatce do protisměru, někde mě vodí zbytečně dlouhou trasou(mám nastavenu nejrychlejší), v přikázaném směru jízdy chce abych jel tam kam není povoleno, nehlásí některé sjezdy z dálnice, takže se musím dívat na displey ad. Chci se zeptat zda toto jsou důvody k reklamaci výrobku. Výrobce tvrdí, že ne. Děkuji za odpověď, případně radu jakou navigaci pro kamiony koupit. Děkuji.

Doporučení časopisu dTest

Je nám velice líto. Navigace, které testujeme, jsou určeny do osobních aut. Zkontrolujte si deklarované vlastnosti a funkce, které jsou uvedeny v návodu, a jestliže odporují skutečnosti, reklamujte. Zaměřte se také na mapu, kterou v navigaci máte.