LCD TV

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou zeptat na kdy se plánuje další test LCD TV 32". Některé modely se již pomalu stahují viz. Philips 32PFL7403D (kterou jsem díky Vaším testům chtěl zakoupit) a jak jsem usoudil v tuto dobu pro běžného uživatele využívajícího jen běžné neplacené programy nemá nákup FULL HD velký smysl. Jelikož zvažuji poměr výkon cena stačila by mi TV HD ready. Děkuji Bílý.

Doporučení časopisu dTest

V současné době zpracováváme výsledky zkoušek několika desítek plochých televizorů s různými úhlopříčkami (včetně 32 palců). Poté bude vydán elektronický speciál, který bude na www.dtest.cz k dispozici v průběhu září.