Čtení časopisu

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, když si kliknu na aktuální vydání časopisu na prolistovat, stránky jsou tak malé, že se nedají číst. Dá se stránka nějak zvětšit ? Manžel si odvezl poslední test na montáž, chtěla jsem si něco přečíst, ale nepodařilo se mě to. Děkuji, Vraspírová

Doporučení časopisu dTest

Naše služba "Prolistovat" aktuální vydání časopisu úmyslně neumožňuje čtení jednotlivých testů a článků, neboť je přístupná všem návštěvníkům našeho webu. Pouze přibližuje obsah a současně ti, co listují, mají možnost se přesvědčit, že časopis je prost jakékoliv reklamy. Ale... protože jste předplatitelem časopisu TEST, máte všechny testy a články k dispozici po přihlášení na našich webových stránkách. Zadejte svůj e-mail a přihlašovací heslo, které jste od nás obdržela, a můžete vstoupit a bez problémů číst.