Be2 Seznamka

Spotřebitelský dotaz

Chtěla bych Vás požádat o radu ohledně be2 seznamky. Můj rodinný příslušník si založil u nich účet a poplatek za VIP account se hradil poprvé z moji osobní karty. Obnovovat jsme VIP nechtěli. Nicméně jsem dnes zjistila, že mi z karty bylo odečteno přibližně 2500 Kč,- bez mojí autorizace a souhlasu. V podmínkách je bohužel uvedeno že se musí dát výpověď VIP minimálně 14 dní před další platbou. Na internetu jsem našla spoustu stížnosti na tuto firmu a nevím, jak dále postupovat. Můžete mi prosím poradit?

Doporučení časopisu dTest

Můžete využít služby VašeStížnosti.cz dostupné na adrese www.vasestiznosti.cz, která zprostředkovává dosažení dohody mezi spotřebiteli a podnikateli ve spotřebitelských sporech. Právníci dTestu prostřednictvím tohoto portálu přímo komunikují jak s Vámi, tak se společností Be2 a snaží se problém vyřešit tak, aby došlo k vzájemné dohodě. Na společnost Be2 je tam nahlášeno 142 stížností, většina již byla vyřešena a velká část stěžovatelů byla s řešením spokojena.

Společnost Be2 je společností se sídlem v Lucembursku, proto v případě neřešení sporu na Vašestížnosti.cz Vám doporučujeme obrátit se na českou pobočku Evropského spotřebitelského centra, která Vám pomůže problém s Be2 vyřešit. Doporučujeme Vám vyplnit elektronický formulář na stránkách http://www.evropskyspotrebitel.cz/faq/co-udelat-nez-nas-kontaktujete-27061, dále Vás bude kontaktovat Centrum samo.

Naše poradna
je tu pro vás

Mám dotaz

Další dotazy z oblasti: Ostatní služby (mj. stavby, opravy, úpravy) Spotřebitelská poradna dTest