Test digitálních fotorámečků 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2010

Jste přiznivci digitálních fotorámečků, nebo je považujete za zbytečné lapače prachu? Chcete rodinné fotoalbum v jednom rámečku? Jak je to s kvalitou těchto přístrojů? Náš test se na ně zaměřil.

Co zjistil náš test o digitálních fotorámečcích?

Kvalita obrazu: Fotorámečky se kvalitou displeje vyrovnají televizorům se standardním rozlišením. Dejte si pozor na fotorámečky, které vám fotografii roztáhnou nebo seříznou. Zaměřte se také na rozlišení. A jak je to s kvalitou konkrétních přístrojů? Víme více.

Nonstop rámečky: Uživatelé mají své digitální fotorámečky většinou stále zapnuté. A jak je to se spotřebou elektrické energie? U konkrétních výrobků se liší a někdy dokonce výrazně. Dbejte při výběru fotorámečku i na tento aspekt.

Karta nebo USB: A jak prohlížet fotografie? Můžete vyjmout kartu z fotoaparátu a zasunout ji do zdířky v rámečku, ale lepší je před prohlížením upravit fotografie v počítači. Vhodné je jednotlivé snímky zmenšit. Pak si lépe vychutnáte kvalitu obrazu.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali digitální fotorámečky. Jak je to s jejich kvalitou a spotřebou energie? Předplaťte si náš test a budete vědět více.
.


Testované výrobky - digitální fotorámečky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Digitální fotorámečky (31 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2010


Přihlásit