Test fototiskáren 2006

Publikováno v časopise 9/2006

Chcete si vytisknout fotografie? V době digitální technologie to zvládnete během malé chvilky. Umožní vám to malé fototiskárny. Víte, jakou si vybrat? Test vám poradí.

Co zjistil náš test o fototiskárnách?

 
Fotografie rychle a bez čekání: Díky fototiskárnám můžete mít fotografie hotové během několika vteřin a na rozdíl od polaroidu si můžete vyrobit libovolný počet kusů od jednoho snímku.
 
Možnosti domácích fototiskáren: Současné domácí a mobilní fototiskárny toho umí docela hodně. Mají však své nedostatky, které odhalil náš test. U některých přístrojů je problémem doba tisku, propojení tiskárny s fotoaparátem, svévolné oříznutí na formát 3:2 atd.
 
Cena akumulátorů: Je hlavní slabinou mobilních fototiskáren. Je totiž poměrně velká. Kromě těchto peněz vyložíte také hodně finančních prostředků na výrobu fotografií. Náklady na jednu fotografii jsou značné.
 
Kvalita tisku: Kvalita tisku se liší podle konkrétních modelů. U některých přístrojů pokulhává. Jaké modely mají nejlepší kvalitu?
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na fototiskárny. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - fototiskárny (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Fototiskárny 2006 (13 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2006


Přihlásit