Test inkoustových tiskáren 2006

Publikováno v časopise 9/2006

Mnozí inkoustové tiskárny nahrazují modernějšími přístroji. Na druhou stranu mnoho se dá udělat i s běžnou inkoustovkou. Můžete si např. vyrobit plakát z digitální předlohy atd. Jaký model inkoustové tiskárny si vybrat?

Co zjistil náš test o inkoustových tiskárnách?

 
Co umí inkoustové tiskárny: S inkoustovou tiskárnou připravíte pozvánky na večírek či vyrobíte plakát. Mnohé tiskárny mají funkci „tisk na nažehlovací fólii“, umějí tisknout bez okrajů…Zkrátka inkoustové tiskárny toho umí hodně.
 
Náklady na tisk: Problémem některých modelů inkoustových tiskáren jsou náklady na tisk. Ty jsou mnohdy hodně velké. Víme, jak jsou na tom jednotlivé modely. Vyberte si přístroj, jehož tisk vás nezruinuje.
 
Kvalita tisku: Náš test ukázal na poměrně velké rozdíly v kvalitně tisku. Rozdíly jsou i v rychlosti. Jakou tiskárnu vám můžeme doporučit?
 
Tisk na CD: Tato funkce zatím není rozšířená. Ze čtrnácti testovaných přístrojů to dokázaly jen tři tiskárny. Tuto funkci oceníte v případě, že si potrpí na hezké věci a pěknou úpravu.
 
Test je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování inkoustových tiskáren. Vyplatí se vám? Jaké jsou jejich kvality a co všechno je nutné vzít v potaz při výběru? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - inkoustové tiskárny (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Tiskárny inkoustové 2006 (14 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2006


Přihlásit