Test LCD a plazmových televizorů 2008

Publikováno v časopise 5/2008

Jakou kvalitu mají velkoformátové televize? Zaměřili jsme se na testování jak LCD, tak plazmových televizí. Z 21 výrobků vyšly jen 3 jako dobré. Které to jsou? Proč jsou ostatní přístroje podprůměrné?

Co zjistil náš test o velkoformátových televizorech?


Velkoformátové televizory: Velkoplošné televize vám umožní dopřát si větší požitek ze sledování oblíbeného sportovního utkání, ale i filmu, koncertu...Je to jen na vás. Test ukazuje, že na trhu je mnoho průměrných přístrojů, ale jak vybrat takový velkoformátový televizor, který se vyznačuje jedinečnou kvalitou?

Digitalizace: A jak si námi testované přístroje poradí s digitálním a analogovým signálem? Které jsou vybavené tunerem pro příjem signálu kabelové či satelitní televize? Poradíme vám.

Využití LCD a plazmových televizorů: S LCD či plazmovými televizory můžete sledovat televizní vysílání, přehrávat videa z DVD, připojit se přes rozhraní HDMI a DVI, sledovat filmy s vysokým rozlišením, prohlížet fotografie...Co všechno vám přináší konkrétní výrobky?

Spotřeba elektrické energie: Plazmovým televizorům se vytýká velká spotřeba elektrické energie. Tento aspekt jsme pro vás testovali. Konkrétně jsme se soustředili na spotřebu při promítání jasných, tmavých a průměrných scén. Jak jednotlivé přístroje dopadly?

TEST je tu pro vás. Zaměřili jsme se na LCD a plazmové televizory. Přinášíme vám více informací a porovnání jednotlivých výrobků. Předplaťte si náš test a vyberte si televizi, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.


Testované výrobky - televizory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Televizory starší (270 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2010

Přihlásit