Test in-line bruslí 2008

Publikováno v časopise 9/2008

Ježdění na in-line bruslích je stále oblíbenějším městským sportem. Také patříte mezi jeho příznivce? Chystáte se pořídit si in-line brusle? Nabídka na trhu je široká a seženete výrobky různých cenových kategorií. Které značky jsou nejkvalitnější?

Co zjistil náš test o on-line bruslích?


Sportovní prodejna versus hypermarket: Chcete na in-line bruslích ušetřit a rozhodli jste se pořídit si je v hypermarketu? Rozmyslete si tento krok. Většina námi testovaných výrobků z hypermarketu nedopadla dobře.  

Jaké brusle: Máme několik kategorií in-line bruslí. Do první skupiny patří fitness brusle, které jsou nejprodávanější. Dalšími bruslemi jsou in-line hokej mající odlišnou konstrukci. Chybí jim brzda. Posledním typem je aggressive model. Ten má menší kolečka se zvýšenou odolností a velkou obratností. Pokud chcete provádět akrobatické kousky na bruslích, budou pro vás ideální.  

Vybavení bruslí: Při výběru in-line kolečkových bruslí si také musíte vybrat vhodná kolečka. Potřebujete větší, menší, tvrdší, měkčí? Zvolte i třídu ložisek a materiál, ze kterého bude rám. Pokud nemáte přehled, prodavač v obchodě by vám měl umět poradit.
 

Testování bruslí: V testování jsme se věnovali především bezpečnostním požadavkům, praktickému použití a zkušební jízdě. Bezpečnostní zkoušky jsme zaměřili na provoz terénu, životnost, zjišťování světlosti mezi brzdou a povrchem...Praktické testování spočívalo ve zkoumání toho, jak jednotlivé výrobky jezdí.  


Bota brusle: Je třeba se soustředit především na botu brusle. Bude-li nepohodlná, vaše jízda vám nepřinese žádné potěšení. Jak jsou na tom jednotlivé výrobky s pohodlností boty?

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme si vzali na mušku různé modely in-line bruslí. Které vám dopřejí největší radost z pohybu. Předplaťte si náš test a dozvíte se více o jednotlivých výrobcích.


Testované výrobky - in-line brusle (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

In-line brusle (29 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2008


Přihlásit