Test kolečkových bruslí 2006

Publikováno v časopise 8/2006

Rozhodli jste se pro více pohybu a přijde vám jako optimální aktivita pro vás jízda na kolečkových bruslích? V poslední době jsou in-line velmi oblíbené. Zlepšuje se také jejich nabídka. Jaké brusle vám budou vyhovovat nejvíce?

Co zjistil náš test o kolečkových bruslích?

 
Brusle pro bruslaře a bruslařky: Brusle pro dámy a pány se liší v designu. To se týká barevného řešení, ale také odlišné anatomie boty. Ženské lýtko a chodidlo je totiž jinak tvarované než mužské. Jaké brusle nejlépe vyhovují mužské a jaké ženské noze?
 
Kvalita versus cena: Je třeba si uvědomit, že in-line brusle nejsou levnou záležitostí. Seženete i velmi levné modely, ovšem chcete-li kvalitu, volte in-line brusle v cenové relaci od 2 500 do 6 500 Kč.
 
O kolečkách na bruslích: Brusle mají různá kolečka - menší, větší, tvrdší, měkčí...Víte, která jsou pro vaše účely nejlepší? Poradíme vám.
 
Tipy pro správný výběr: Víte, na co všechno se musíte soustředit, chcete-li si vybrat správné brusle? Pozornost věnujte kolejnici, třídě koleček, zapínání, brzdám, ložiskám, ochranné výstroji atd.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát potěšíme všechny, kteří si chtějí pořídit nové kolečkové brusle. Předplaťte si náš test a budete vědět, podle čeho kolečkové brusle vybírat a jaké modely jsou nejlepší.

Testované výrobky - in-line brusle (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

In-line brusle (29 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2008


Přihlásit