Test dětských odrážedel a odrážecích kol 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2010

Ať už dětem pořizujete jakoukoliv hračku, je pro vás jistě nejdůležitější, aby byla bezpečná a dítěti se s ní nemohlo nic stát. Je tomu vždycky tak? Naše testy ukazují, že chyby se vyskytují. Tentokrát jsme testovali dětská odrážedla a odrážecí kola.

Co zjistil náš test o dětských odrážedlech a odrážecích kolech?

Pro koho jsou odrážedla: První věcí, která vás může zarazit na dětských odrážedlech a odrážecích kolech, je fakt, že většina výrobců uvádí, že je pro děti od tří let. Ovšem starší děti už dávají přeci přednost jiným hračkám...

Bezpečnost: Mnohé námi testované výrobky ohrožují bezpečnost dítěte. Nejčastějším rizikem je skřípnutí prstů. Proč by měli na chybu výrobců doplácet vaši potomci?

Zkušební jízdy: V rámci našeho testu jsme nechali děti různě jezdit. Zaměřili jsme se na problémy s rovnováhou, rozjíždění, vyhýbání se překážkám, brzdění atd. Porovnávali jsme hodnocení větších dětí a zkoumali jsme konstrukci výrobků.

TEST je tu pro vás. Chcete vědět, zda jsou dětská odrážedla a odrážecí kola pro vašeho potomka bezpečná? Testovali jsme pro vás 13 produktů. Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Odrážedla a odrážecí kola starší (13 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2010


Přihlásit