Panasonic DMR-EH65

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu DVD rekordérů?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení DVD rekordéru Panasonic DMR-EH65 nebo chcete vědět jak vybrat DVD rekordér? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Jaroslav Stejskal 4.2.2009 17:07

  Vlastním výše uvedený přístroj 2 a 1/4 roku a byl jsem překvapen velice nízkou spolehlivostí přístroje pokud se týče finalizace DVD disku. Po cca roce došlo při finalizaci disku k poruše a DVD přehravač odmítal jakékoliv využití DVD disků. Po opravě po dalším roce se začaly projevovat příznaky téže poruchy(silný rachot tlučení a pískání v mechanice při finalizaci DVD). Na dotaz u firmy Panasonic mi bylo sděleno, že přístroj není určen ke komerčnímu vypalování. Na dotaz ohledně doby mezi poruchami mechaniky mi bylo sdělěno, že není definována. Přitom si na DVD discích pouze zálohuji nahravky. Mechanika vydržela cca max. 150 finalizací.
  Jestliže to beru na min. morální životnost přístroje 5 let znamená to, že za tuto dobu bych mohl dle výrobce zálohovat pouze 30 DVD za rok. To považuji za směšné. Jelikož se mi začíná závada projevovat po druhé a stejně je na tom můj syn, který pociťuje stejnou závadu po cca dvou letech, začal jsem se starat o spolehlivost. Bohužel ani firma Panasonic mi neporadila.
  Prosím o sdělení, zda jste se s touto zkušeností setkali?

  S pozdravem
  Stejskal

  reagovat

  R R
  • DS 10.7.2010 23:35

   Vlastním Panasonic DMR - E65. Zakoupen v roce 2004, vypálil jsem na něm snad 400 DVDéček. Hraje bez problémů ... Pokud by chtěl někdo vidět fotky v rozebraném stavu, klidně mu je pošlu na e-mail.

   reagovat

   R R
  • Dare 24.1.2010 16:07

   U mě je to stejný scénář, stejný problém, stejné (ne)řešení...V mém případě se mi podařilo mechaniku dočasně opravit, ale po 2 měsících zase to samé...
   Panasonic je tímto vyloučen z mého výběru TV 50" LED LCD, takže dám jednoznačně přednost Samsungu, který když vyrobí věc za 15000Kč tak se k zákazníkům umí alespoň postavit čelem...
   Panasonic je v podstatě nejméně kvalitní (spolehlivý) DVD rekordér jaký asi existuje, všechny tři typy, které jsem měl doma byly poruchové (typy DMR-E65 a DMR-E85H měly vadný zdroj a DMR-EH65 má vadnou mechaniku). NIKDY VÍCE.

   reagovat

   R R
  • PIDA 26.2.2009 20:52

   MAM TEN SAMY PRISTROJ 2 ROKY A UZ JSEM HO MAL TAKE V OPRAVE.PRESTAL NACITAT DISKY A DVD VYPALOVACKA BYLA NA VYHOZENI.V ZARUCE ME TO VYMENILI ALE MA TO ZASE TROSKU DIVNE ZVUKY PRI NACITANI DVD.JINAK MAM PROBLEM S DIVX SOUBORAMA TO SE TO UPLNE PERE A SPIS TO REKNE ABYCH TENTO DISK SFORMATOVAL A TUTIZ VYMAZAL VSE NAHRANE.TAK JSEM SI RADEJI ZAKOUPIL PREHRAVAC ABYCH TO NEMUSEL PORAD RESIT.RAD SE PODELIM O JINE NAZORY DIK ZA ODPOVED PIDASON@SEZNAM.CZ

   reagovat

   R R

Máte zkušenosti s DVD rekordérem Panasonic DMR-EH65? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit