Nilfisk Steamtec 5IH

Značka: Nilfisk
Podrobný článek: Test parních čističů 2007 (8/2007)
Publikováno v časopise: 8/2007

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu parních čističů?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení parního čističe Nilfisk Steamtec 5IH nebo chcete vědět jak vybrat parní čistič? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

  • Kraslice 15.5.2013 18:53

    Mám ho už několik let. Je to dobrý kamarád. Používám na dlažbu asi 1x týdně, mezi tím umývám mopem. Máme hodně zvířat, takže denní úklid je nutný. Mám pocit, že parní čističe zbytečně ironizujete. Jsou mezi nimi velké rozdíly co do výkonu, ceny, materiálu. Používám 3 návleky, které během procesu měním. Rozhodně se s ním nenadřu tak, jako s hadrem, vodou a kýblem. Je to pro mě hra, přestože jinak uklízím velmi nerada. Rukojeť není horká a nikdy jsem se neopařila. Podlaha během chvilku schne, narozdíl od umytí vodou. Když umyju parou, je to poznat. Když narazím na zaschlou loužičku, fíknu plnou dezinfekci (jestli si znečišťuji své životné prostředí doma v kuchyni je mi srdečně jedno!), umyju parou a vyměním hadr. Vážení, kdo máte doma zvířata, máte určitý věk a nechcete se plahočit, doporučuji. Já jsem ňoural a než něco koupím, důkladně to prozkoumám. Jediné co mu chybí je současné vysátí špíny. Ale to už jsme v jiné cenové kategorii...

    reagovat

    R R

Máte zkušenosti s parním čističem Nilfisk Steamtec 5IH? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit